سال 1394

1394

اعضای سازمان

جستجوجابجایی مردم در روز قدس مرداد ماه 93

ادامه مطلب...40 دستگاه اتوبوس و مینی بوس سازمان به طور ویژه و رایگان اهالی روستاهای اطراف و شهروندان را جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس جابجا نمودند.

ادامه مطلب...

سازمان اتوبوسرانی در شبهای قدر

امسال نیز مانند سال‌های قبل سازمان اتوبوسرانی گنبد در شب‌های قدر به صورت صلواتی زائران و مردم را به امام‌زاده یحیی بن زید انتقال دادند و تا بعد از وقت سحری نیز به مردم سرویس دهی داشت.

خدمات صلواتی سازمان اتوبوسرانی در ماه رمضان 93

سازمان اتوبوسرانی گنبد در ماه مبارک رمضان به صورت رایگان تا پاسی از شب شهروندان را به زیارتگاه امام‌زاده انتقال داد تا در محفل انس با قرآن شرکت کنند.

اختصاص 4 دستگاه اتوبوس برای زائران یحی‌بن زید

ادامه مطلب...

سازمان اتوبوسرانی گنبد در اعیاد شعبانیه 3 شب به صورت رایگان (صلواتی) 4 دستگاه اتوبوس جهت جابجایی زائران یحی‌بن زید اختصاص داده است.

همشهریان عزیز جهت عزیمت به امامزاده یحی‌بن زید می‌توانند از ایستگاه امامزاده با اتوبوس‌های صلواتی عازم زیارتگاه شوند.

خدمات‌رسانی صلواتی اتوبوسرانی گنبد در سالروز ارتحال رهبر انقلاب اسلامی

ادامه مطلب...در سالروز رحلت جانگداز معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) ناوگان اتوبوسرانی گنبد بصورت صلواتی مردم را جابجا نمودند.


خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی گنبد برای زائران مرقد امام

ادامه مطلب...یاشار نیازی (خبرنگار) به نقل از مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی گنبد: سازمان اتوبوسرانی شهرداری گنبد کاووس جهت اعزام زائران و عاشقان امام خمینی (ره) 10 دستگاه مینی‌بوس را با تخفیف ویژه‌ در اختیار سپاه گنبد قرار داد.

ادامه مطلب...

سرویس دربستی

شهروندان عزیز جهت خدمات سرویس دربستی در سطح شهر می توانند با شماره تلفن: 2225239 - 0172  تماس حاصل نموده و از اقدامات مورد نیاز جهت ارائه سرویس مطلع شوند.

 

اشیاء گمشده

شهروندان عزیز جهت پیگیری اشیاء گمشده خود در ایستگاه‌های سطح شهر و اتوبوس‌ها می‌توانند با شماره تلفن 2225239 - 0172 تماس حاصل نموده و یا حضورا به امور اداری سازمان مراجعه کنند.